info@miraymedikal.com +90 (224) 441 33 34

Hakkımızda

miraymedikal

Miray Medikal

Oftalmoloji alanında faaliyet gösteren MİRAY MEDİKAL 2005 yılında Bursa’da kurulmuştur. Bursa'da bir ilk olarak, hem yurtiçi ihtiyaçları hem de uluslararası gelişmeleri göz önünde bulundurarak oftalmoloji sektörüne yatırım yapmış yenilikçi ve öncü bir firmadır.

 

Ürünlerimiz, ileri teknoloji makine ve ekipmanlar ile donatılmış 2500 m2 kapalı alana sahip üretim tesisimizde, en üst düzeyde özen ve hassasiyet ile üretilmektedir. Türkiye’deki satış temsilcilerimiz ve Dünya çapındaki yetkili distribütörlerimizle üstün bir müşteri hizmetleri, ekonomik ve yüksek kaliteli ürünler sunmak hedefindeyiz. 

 

Mevzuat ve Kalite standartları çerçevesinde EN ISO 13485: 2016 ve 2195 CE sertifikaları ile belgelendirilmiş bir Kalite Yönetim Sistemi’ne sahip olmamız, tüm faaliyet alanlarımızda kalite bilincini sağladığımızın bir göstergesidir.

 

Deneyimli çalışan kadromuz insan hayatının öneminin farkındadır. Bu yüzden kaliteden ödün vermeden sürekli ilerlemeye ve gelişimeye inanıyoruz. Her türlü modern teknoloji ve gelişmeyi göz sağlığı profesyonellerine kolayca ulaşmaktırmak ve onlara layık oldukları kalite ve güveni tesis etmek için her gün daha fazla çalışıyoruz.

 

Miray Medikal' in dürüst, prensipli ve hızlı hizmet anlayışı, insan sağlığının iş değerlerimizin merkezinde olduğunun en temel kanıtıdır.

 

Bize olan güveniniz ve tercihiniz için teşekkür ederiz.